ساعت کاری 08:00صبح-07:00شام

هرات

0093785900016

درباره افغان وب بیشتر بدانید

مختصری درباره افغان وب

شرکت افغان وب فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز نمود که در مدت فعالیت خود توانست با اتکا به رضایت مشتریانش بیش از ۸۵ سایت را میزبانی وطراحی کند ، افغان وب با استفاده از جدیدترین متدهای میزبانی و استفاده از برترین سخت افزارهای موجود و استفاده از وب سرور بسیار قدرتمند لایت اسپید وضعیت لود سایت و آپتایم سایتهای میزبانی شده را بهبود میبخشد. افغان وب در مدت اندک و با حمایت کاربرانش توانست به جمع هاستینگ های برتر کشوربپیوندد. کلیه مشتریان افغان وب دارای مالکیت ۱۰۰ درصد دامین هایشان هستند و در هر زمان امکان تغییر دی ان اس و یا انتقال دامین از طریق پنل اصلی افغان وب امکان پذیر است.

10 طراحی گرافیک
4630 ساخت دیتابیس
33 طراحی وبسایت
450 طرای اپلیکیشن

تیم ما را بشناسید

موفقیت ما اتفاقی نیست!

زهرا عباسی

زهرا عباسی

بازاریاب

بازاریابی معمولاً برای تحقق این هدف صورت می‌گیرد که میزان اشتیاق مشتریان را برای خرید کالاها و خدمات شما افزایش دهد، به طوری که آن‌ها حاضر به پرداخت پول برای به دست آوردن آن کالاها و یا خدمات شوند. برای همین است که گفته می‌شود هر کاری که از دستتان برمی‌آید برای بازاریابی انجام دهید

حامدآذرم

حامدآذرم

طراح گرافیک

فعالیتم را ازابتدایی تاسیس شرکت افغان وب شروع کردم وتااین لحظه درحدتوانم توانستم به خوبی فعالیت خودرا ادامه بدهم

نبیل امیری

نبیل امیری

طراح وب

یک ایده هر چقدر جذاب و جدید باشد، اگر نتواند اجرا و در نهایت به محصول یا خدمت تبدیل شود، ارزش واقعی خود را پیدا نمی‌کند. افغان وب با توجع به نیازبازارخدمات مختلف را ارایه میکندکه ازسال ۸۵ آغاز نموده است.